Tesis Hizmetleri

Tesis Hizmetleri

Tesis yönetimi kavramı, içerisinde: turizm danışmanlık hizmetleri, genel temizlik ve bakım uygulamaları ana faaliyet alanımızdır. ticari ve kurumsal binaların, hastanelerin, otellerin, ofis binalarının kısacası yaşam alanlarınızın temizlik bakımı hem kalite standartları yüksek bir iş ve yaşam alanı sağlanmakta hemde yapılan yatırımların ömrünü uzatarak katma değer yaratmak temel perspektifimizdir.

Adviseist limited housekeeping ve destek hizmetleri sayesinde, hem zamandan tasarruf edersiniz, hem ekonomik açıdan kaynaklarınızı daha verimli biçimde kullanırsınız hem de kendi işinize ve faaliyet alanınıza daha etkin bir biçimde odaklanma imkanı bulursunuz.

Kurumların çalışanları ve müşterileri için en önemli hizmetlerden biri temizlik ve bakım uygulamalarına yönelik hizmetleridir. Bu alanda sürekli kontrol ve denetim yapmak ve bazı uygulamalar profesyonel bilgi birikim gerektiği için 'detaycı yaklaşımlar ve etkin kontrol mekanizmaları kurmak' büyük önem taşır. Aralıksız eğitim gerektiren, sizi ve işlerinizi tehlikeye düşürebilecek bu hassas konu, sadece güven duyabileceğiniz uzman bir kadroya emanet edilebilir. günümüzde, housekeeping faaliyetleri kapsamında hizmet gören işverenlerin büyük çoğunluğu, fiyat odaklı düşük kalite ortamında hizmet aldıkları tedarikçinin peşinde koşmaktan, denetimleri onlar adına yapmaktan ve işleri organize etmekten kendi işlerini yapamaz duruma gelmişlerdir. yapacağınız bilinçli tercih sizi diğerlerinden keskin çizgilerle ayıracak, daha hijyenik, temizlik standartları yüksek, ve yatırım ömrü uzamış prestijli iş ve yaşam alanlarına kavuşmanızı sağlayacaktır.

Adviseist Limited Temizlik Sorunlarına Profesyonel Çözümler Sunar...

tesis hizmetleri, genel temizlik hizmetleri, yerinde halı koltuk yıkama hizmetleri, zemin cilalama, mermer cilalama inşaat sonrası temizlik
  • 0542 581 41 31Arayın
  • info@adviseist.comYazın
  • Merve Mah. Bahçelievler Cad. No:66/3
    Sancaktepe / İstanbul